temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany
Drobečková navigace

Hlavní strana > Koupaliště, kemp > Vstupné

Vstupné

Přijďte si zaplavat, zasportovat a relaxovat do našeho krásně upraveného areálu s bazény, tobogánem, skluzavkou kamikadze, vířivkou a dalšími vodními atrakcemi, pro nejmenší nově vybudovanými hracími prvky, novými odpočívacími a sportovními zónami a nově zbudovaným ozvučením areálu zpříjemňujícím pobyt v areálu koupaliště.

Vstupné:  
Dospělí 110 Kč
Dospělí od 16 hod   80 Kč
Děti od 1 roku do 15 let, studenti   90 Kč
Důchodci   40 Kč

ZTP

Večerní koupání

   volný vstup

   60 Kč

Děti do 18 let evidovaní na DDM (Dům dětí a mládeže v Kojetíně) volný vstup    volný vstup

Jedná se o děti do 18 let, které pravidelně navštěvují zájmové kroužky a mají zaplacenou úhradu na celý rok  na DDM Kojetín . Dále děti evidované na DDM navštěvující další organizace ve městě Kojetíně (splňující stejné podmínky), specifikované na letáku DDM vyzývajícím k registraci otisků prstů do vstupního systému koupaliště.

Informace pro rodiče k otiskům prstů:
Nemusíte mít obavy ze zneužití registrace otisků prstů vašich dětí.
Pro ochranu osobních informací neukládají snímače otisku prstů do paměti obrazy – otisky prstů jako takové. Není tedy možné získat obraz otisku prstu ze vzoru uloženého v zařízení, protože se jedná pouze o číselná data. Nehrozí proto zneužití osobních informací. Data v systému registrace jsou šifrována již při pořizování (garantováno výrobcem systému registrace).