temptext Technis
Drobečková navigace

Hlavní strana > Koupaliště, kemp > O kempu

O kempu

KEMP Kojetín se nachází na okraji města Kojetína v jeho severovýchodní části u rybníka Na hrázi za areálem koupaliště. Jako přístupová cesta na ubytování slouží komunikace kolem dětského hřiště LOĎ a dále zpevněná cesta mezi rybníkem a koupalištěm - více Kde nás najdete.

Pro ubytování návštěvníků areálu slouží 11 dřevěných chatek o rozměrech chatky 3,5 x 4,0m s předsunutou terasou o šířce 2 m. Chatky jsou vybaveny čtyřmi postelemi s možností přistýlky, skříní, lednicí, vnitřním stolkem a 5 přenosnými židlemi k případnému využití i ke stolku s lavicí na terase. Pro obsluhu návštěvníků slouží hlavní budova (o rozměrech 3,5 x 10m). V ní je umístěna vybavená kuchyňka, pohotovostní WC muži a ženy, recepce se skladem a sklad pro beach zónu koupaliště. Chatky a střední část KEMPU je olemována mlatovými cestami. Okrajové části po obvodu areálu jsou připraveny pro stanová místa. Zde jsou k dispozici rozvaděče pro elektropřípojky stanových míst. Vedle hlavní budovy je prostor pro odpady a prostor pro uložení kol s možností nabití elektrokol. U vstupu a kolem objektu hlavní budovy jsou navrženy pochůzí zpevněné plochy z betonové zámkové dlažby. Prostor vstupu na koupaliště a branky z areálu kempu je monitorován kamerou. Jako hlavní sociální zařízení slouží sprchy, WC a umyvadla v hlavní budově koupaliště, které jsou  pro návštěvníky kempu přístupné.

KEMP Kojetín se budoval od listopadu 2018 do července 2019 na strategickém místě v sousedství koupaliště. KEMP má přímé propojení s beach zónou koupaliště, cena za ubytování zahrnuje i volný vstup na koupaliště. Beach zóna koupaliště zahrnuje čtyři beach kurty, sportovní dvotrampolínu a beachbar s posezením – více o koupališti v nabídce koupaliště. Součástí krásného nedalekého dětského hřiště LOĎ je venkovní posilovna - work out zóna.

V rámci slavnostního zahájení provozu koupaliště dne 25.5.2019 akcí „STŘEDNÍ HANOU NA KOLE“ proběhly prohlídky areálu KEMPU za účasti velkého množství návštěvníků.

Naše společnost jako provozovatel zahájila provoz KEMPU Kojetín s plným vybavením pro veřejnost prvním pronájmem všech chatek dne 14.7.2019.

 Těšíme se na vaši návštěvu

 

Ing. Vlastimil Psotka