temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany
Drobečková navigace

Hlavní strana > Píše se o nás > Sběrný dvůr "Kola pro Afriku"

Sběrný dvůr "Kola pro Afriku"Na konci roku si lidé přejí a děkují.
Kola pro AfrikuV projektu Kola pro Afriku se přálo, děkovalo, dávalo a dostávalo vrchovatě po celý rok. Je to k neuvěření, ale každý den byl darem, každý den přišla dobrá zpráva ze sběrných míst, od dárců, od partnerů, od dětí ze škol, kteří chtěli pomáhat. Po celé naší zemi lidé darovali jízdní kola, a měli kam. Vznikala nová sběrná místa. To vypovídá o lidech, kteří darují něco svého a také o lidech, kteří nezištně dávají mnoho svého umu, nadšení a síly pro někoho druhého. Mluví se o dobrovolnících, na kterých převážně je tento projekt, kde se pomoc točí, založen. Lidé, malí i velcí, vymýšleli, jak mohou pomáhat. Bez dobrých, otevřených srdcí by bylo méně krásně na světě J. S projektem Kola pro Afriku žijeme v malé evropské zemi krásný sen, je to sen o pomoci africkým dětem na jejich cestě ke vzdělání.

Kola pro AfrikuTedy díky vám všem přátelé, dobrovolníci a dárci, partneři, lidé se srdcem otevřeným pro druhé se sen stává skutečností. Začátkem ledna už bude dohromady 1500 gambijských dětí díky lidem naší země ukrajovat snáze kilometry do školy.

Přátelé, přejeme vám za společnost Kola pro Afriku pohádkově krásné, požehnané Vánoce. Děkujeme, že vaše dobré skutky připomínají Vánoce každý den.

Nechť jste ve zdraví a v radosti z každého dne, který přijde. Myslíme na vás, jsme vám vděčni za společnou cestu.

Tým společnosti Kola pro Afriku

Dagmar Stodůlková

www.kolaproafriku.cz 
Kola pro Afriku o.p.s.
28.října 437, 709 00 Ostrava
www.kolaproafriku.cz