temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany

Pronájem prostor

CENÍK

SCHÉMA VYBAVENÍ JEVIŠTĚ A SVĚTELNÉHO PARKU SÁLU

PROSTORY K PRONÁJMU - POPIS

Salónek s barem v 1. podzemním podlaží (PP) - „peklo“ (126 m2, max. kapacita 42 osob)
Salónek slouží k příležitostným akcím, oslavám, jako doplňkové prostory při pořádání plesů, koncertů. Pro obsluhu prostor a návoz surovin slouží vedlejší vchod z parkové části. Pro uložení surovin jsou připraveny regály a chladící skříně baru. Prostor pro mytí nádobí je vybaven ruční myčkou skla, myčkou, výčepním zařízením, varnou konvicí, kávovarem, dřezem s odkládací plochou. Bar je vybaven stolním nádobím. Pro uložení nádobí slouží policové skříně. Větrání prostor je zajištěno vzduchotechnikou. Pro suroviny je rovněž možné využít přechodné ukládací prostory za barem.
Jako sociální zařízení slouží WC ženy a muži situované ihned za schodištěm v 1. PP.

Vestibul (foyer) s barem, přípravnou a šatnou v 1. nadzemním podlaží (228 m2, max. kapacita 50 osob)
Jako vstup do vestibulu slouží hlavní vstup do budovy. Vestibul může sloužit samostatně k pořádání příležitostných oslav a akcí, příp. spolu se sálem je součástí prostor pro pořádání plesů, koncertů, divadel, přednášek a dalších akcí na hlavním sále. Pro návoz surovin slouží dvorní vstup a pro jejich uložení jsou připraveny regály a chladící skříně baru. Prostor pro mytí nádobí je vybaven ruční myčkou skla, výčepním zařízením, dřezem s odkládací plochou. Pro uložení nádobí slouží policové skříně. Větrání prostor je zajištěno okny. Vestibul je vybaven ozvučením ovládaným z baru, příp. šatny. Vestibul je vybaven sociálním zařízením WC ženy, muži a WC pro invalidy.
Za barem je přípravna, která je zázemím baru, je vybavena sporákem s troubou, lednicemi a ohřívacím centrem s gastronádobami, kávovarem a varnou konvicí. Přípravna slouží pro příležitostné podávání hotového dovezeného jídla pro účastníky pořádaných akcí, plesů, oslav a jiných akcí s občerstvením. Jídlo bude dováženo v nádobách a dvorním vstupem dopraveno do přípravny. Zde budou jídla vydávána na stolním nádobí. V případě potřeby je možno jídlo také ohřát na sporáku v provozním nádobí (v žádném případě nejsou určeny prostory přípravny pro vaření, pečení nebo smažení jídel). Pro mytí nádobí slouží mycí stůl s dvěma dřezy, myčka nádobí a odkládací plocha. Pod stolem a nad stolem jsou úložné police na provozní a stolní nádobí.
Pro další uložení surovin a nápojů může být využit sklad za barem, který je situován vedle přípravny.
Šatna je orientována ve vestibulu vpravo za hlavním vchodem a slouží pro odložení oblečení návštěvníků.

Hlavní sál s přísálími a jevištěm v 1. nadzemním podlaží (NP) (457 m2, max. kapacita 320 osob se zahrnutou kavárnou a balkonem v 2.NP)
Hlavní sál spolu s vestibulem a kavárnou slouží pro pořádání plesů, koncertů, divadel, přednášek a dalších akcí. Jeviště je vybaveno celoplošným plátnem se zpětnou projekcí a oponami. Divadelní a osvětlovací technika spolu s ozvučením je ovládána z promítací kabiny z balkonu (max. kapacita 20 osob) nad sálem.

Kavárna s barem v 2. nadzemním podlaží (NP) (115 m2, max. kapacita 50 osob)
Kavárna slouží k pořádání příležitostných oslav a akcí příp. spolu se sálem je součástí prostor pro pořádání plesů, koncertů, divadel, přednášek a dalších akcí na hlavním sále. Pro návoz surovin slouží dvorní vstup přes vestibul a schodiště a pro jejich uložení mohou sloužit regály a chladící skříně ve skladu za barem kavárny. Prostor pro mytí nádobí je vybaven dřezem a odkládací plochou. Pro uložení nádobí slouží policové skříně. Větrání prostor je zajištěno vzduchotechnikou.
Pro účel sociálního zařízení jsou určena WC muži a ženy v 2. NP vpravo od schodiště.

Klubovna (cvičební sál) v 2. nadzemním podlaží (55 m2, max. kapacita 20 osob)
Prostory lze využít pro klubovou činnost, příp. speciálně zaměřené cvičení malých skupin nebo jako doplňkové prostory k předchozím prostorám.