temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany
Drobečková navigace

Hlavní strana > Sportovní hala > Rezervace sportovní hala

Rezervace

Sportovní hala slouží prioritně rozvoji sportu ve městě a zejména výchově sportovní mládeže. Pro tento účel jsou v rezervačním systému zablokované hodiny pro pravidelné tělocviky a tréninky sportovních oddílů.

V rámci ONLINE REZERVACE si můžete zarezervovat vaše návštěvní hodiny. 

V případě jednodenní či víkendové rezervace delší než 4 hodiny využijte formuláře JEDNORÁZOVÁ DELŠÍ REZERVACE a po vyplnění zašlete na email hala@technis.kojetin.cz. 

  Online rezervace    JEDNORÁZOVÁ DELŠÍ REZERVACE 

Pro daný den a nejbližší následující den je ONLINE REZERVACE z organizačních důvodů zablokována, v případě volných hodin objednávejte rezervaci pouze telefonicky přímo u obsluhy sportovní haly.

Zrušení rezervace je možné dohodnout pouze telefonicky s obluhou haly a to nejpozději 3 dny před termínem rezervace. Pokud návštěvník nezruší  rezervované hodiny opakovaně, postupuje obsluha haly v souladu s provozním řádem (od vyúčtování nájemného až po zablokování možnosti další rezervace).

Při objednávce turnaje, příp. firemní akce se dohodněte s obsluhou haly na potřebném vychystání výbavy hřišť. Doba strávená obsluhou haly na přípravě je zahrnuta v době pronájmu sportoviště.

V případě pořádání turnajů mohou být návštěvníci s rezervací požádáni obsluhou haly o uvolnění již rezervované hodiny. děkujeme za pochopení a vstřícnost.