temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany
Drobečková navigace

Hlavní strana > Koupaliště, kemp > Vstupné

Vstupné

Přijďte si zaplavat, zasportovat a relaxovat do našeho krásně upraveného areálu s bazény, tobogánem, skluzavkou kamikadze, vířivkou a dalšími vodními atrakcemi, pro nejmenší nově vybudovanými hracími prvky, novými odpočívacími a sportovními zónami a nově zbudovaným ozvučením areálu zpříjemňujícím pobyt v areálu koupaliště.

Vstupné:  
Dospělí 140 Kč
Dospělí od 16 hod 110 Kč
Děti od 1 roku do 15 let, studenti 110 Kč
Důchodci   50 Kč

ZTP

   volný vstup

Večerní koupání  80 Kč
Skupinové vstupné pro předem dohodnuté skupiny ze škol, kroužků, sportovních oddílů apod.  60 Kč/osoba
Děti do 18 let evidované na DDM (Dům dětí a mládeže v Kojetíně) volný vstup    volný vstup

Jedná se o děti do 18 let, které pravidelně navštěvují zájmové kroužky a mají zaplacenou úhradu na celý rok  na DDM Kojetín. Dále děti evidované na DDM navštěvující další organizace ve městě Kojetíně (splňující stejné podmínky), specifikované na letáku DDM vyzývajícím k registraci otisků prstů do vstupního systému koupaliště.

Informace pro rodiče k otiskům prstů:
Nemusíte mít obavy ze zneužití registrace otisků prstů vašich dětí.
Pro ochranu osobních informací neukládají snímače otisku prstů do paměti obrazy – otisky prstů jako takové. Není tedy možné získat obraz otisku prstu ze vzoru uloženého v zařízení, protože se jedná pouze o číselná data. Nehrozí proto zneužití osobních informací. Data v systému registrace jsou šifrována již při pořizování (garantováno výrobcem systému registrace).