temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany
Drobečková navigace

Hlavní strana > Představení společnosti > Základní záměry společnosti

Základní záměry společnosti

Vítáme vás na webových stránkách společnosti TECHNIS Kojetín spol. s r.o.
Prostřednictvím těchto stránek bychom vás rádi informovali o společnosti, jejím aktuálním rozvoji a o službách, které vám můžeme nabídnout.

HLAVNÍM ZÁMĚREM VEDENÍ SPOLEČNOSTI je zvyšovat rozsah nabízených činností a kvalitu služeb pro město Kojetín, organizace města, okolní firmy, okolní obce a občany města Kojetína a blízkého okolí.

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI
Prováděnými službami uspokojovat vlastníka společnosti a občany za přijatelné náklady při maximálním využití pracovníků a techniky v potřebné kvalitě a čase.

ZÁKLADNÍ PILÍŘ FUNKČNOSTI A AKCESCHOPNOSTI FIRMY je jednoznačně postaven na kvalitě našich pracovníků, jejich flexibilitě a umu.
Oni, vzhledem ke spoustě odlišných činností, rozmanitosti techniky a různorodosti realizovaných prací v rámci obsluhy města, nesou „know-how“ firmy, a to ať již v oblasti prováděcí nebo řídící.
Díky jejich znalostem, akceschopnosti, aktivitě a nápadům jsme schopni zabezpečit veškeré činnosti a realizovat změny“. Každá dobře realizovaná „změna“ je nositelem zlepšování našich služeb, prostředí a vzhledu města Kojetína a přispívá k rozvoji naší společnosti.

KOMUNIKACE vně společnosti je nosným prvkem práce naší společnosti:
Vstřícnou komunikací a slušným jednáním chceme završit maximální spokojenost občanů a zákazníků za kvalitně provedenou službu v potřebném termínu.
ZPĚTNÁ VAZBA je v komunikaci nezbytnou nutností. Nikdo není neomylný a i my můžeme trpět provozní „slepotou“. Proto rádi přijímáme vaše tvůrčí podněty a nápady a snažíme se je dořešit, případně i ve spolupráci s pracovníky Města. Vždy však ku prospěchu občanů našeho města a zlepšení obsluhy města a jeho vzhledu.
Pro zvýšení vašeho komfortu ve sdílení informací jsme proto zavedli hlášení závad online, díky kterému nás můžete upozornit na případné závady, podněty a problémy přímo z pohodlí vašeho domova.

Reference ve formě fotogalerií jsou součástí jednotlivých nabídek služby pro zákazníky a služby pro město.

Věřím, že na našich internetových stránkách naleznete vámi potřebné informace. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na spolupráci s vámi

                                                                                                                                                                                                                                Ing. Vlastimil Psotka
                                                                                                                                                                                                                                 ředitel společnosti